OD NOWA – NOWA TY - FUERTEVENTURA

8.04 (poniedziałek) – 15.04 (poniedziałek)

OD NOWA – NOWA TY MY POSITIVE FLOW

Zapraszamy Cię w niezapomnianą podróż po nową Ciebie, podczas tygodniowej przygody na wulkanicznej wyspie słynącej ze swojej żeńskiej energii – Fuerteventurze. To nie tylko podróż z niesamowitymi widokami i rozległymi przestrzeniami – to także okazja do pogłębienia swojej świadomości i rozwoju osobistego. Tematem naszej wyprawy jest zaczynanie 

OD NOWA – NOWA TY. To idealny moment na odkrycie własnego potencjału i drogi do obfitości oraz dobrostanu. 

W programie naszej wyprawy znajdziesz:

Intensywne Warsztaty Hatha i Vinyasa Jogi: Prowadzone przez nauczycielki jogi, zapewnią Ci harmonię ciała i umysłu. To idealna okazja, aby wzmocnić ciało i ducha.

Medytacje nad oceanem: uwalniające techniki pracy z oddechem w malowniczych miejscach, które połączą Cię z naturą.

Kreatywne Warsztaty Rozwojowe: Pomogą Ci rozwijać się i odkrywać nowe możliwości. Dzięki artterapii zgłębisz swoje pasje i cele życiowe.

Spotkanie z Life & Soul Coachingiem®: Doświadczysz wsparcia i inspiracji, które pomogą Ci w osiągnięciu swoich marzeń i celów.
Masaże ajurwedyjskie: opcjonalnie jako doskonałe uzupełnienie relaksu, przywrócenie kontaktu ze swoim ciałem, głęboka regeneracja.

Eksploracja wyspy: wspólnie odkryjemy urocze miejscówki Fuerteventury – niesamowite plaże, oszałamiające klify, marsjańskie krajobrazy, wycieczki na wulkany i wędrówki po dzikich zakątkach Fuerty.
Czas na uważność: kąpiele w oceanie, obserwacja fal, ruchu gwiazd, wędrówki księżyca, słońca i chmur.

Indywidualna sesja zdjęciowa u Moniki Gibas: opcjonalnie jako symboliczna pamiątka momentu przemiany.

Bezpieczeństwo i komfort: Podczas całej podróży będziesz miała wsparcie dwóch wykwalifikowanych nauczycielek jogi, medytacji, Life Coachingu oraz artterapii. 

Transfer z i na lotnisko.

OD NOWA – NOWA TY MY POSITIVE FLOW

Wyrusz w tygodniową podróż w głąb wulkanicznej Fuerty i spotkaj tam własne piękno i potencjał. Odetchnij pełną piersią i niech ta podróż stanie się czasem tylko dla Ciebie, aby praktykować uważność i pełnię życia każdego dnia.

Poznaj inne kobiety na drodze rozwoju, przeżyj przygody i przede wszystkim, wzmocnij siebie. Rozpocznij swoją drogę OD NOWA ku lepszemu „Ja” i zarezerwuj swoje miejsce już dziś na naszym wyjeździe na Fuerteventurę.

Czy odnajdziesz się na tym wyjeździe?

Wyjazd OD NOWA – NOWA TY jest dla Ciebie, jeśli jesteś gotowa na rozwój, pragniesz zmiany w swoim życiu w zaufanym kręgu kobiet. Doświadczenie w jodze czy w medytacjach nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy i zaopiekujemy się Tobą, będziesz wzrastać w swoim tempie.

Gdzie będziemy mieszkać?

Do dyspozycji mamy dwa domy urządzone w klimatycznym stylu boho. Do dyspozycji są również 2 kuchnie, 2 łazienki, przestrzeń do relaksu w środku i na zewnątrz oraz kuchnia na świeżym powietrzu połączona z przestrzenią do wspólnych posiłków.

Joga, medytacje i warsztaty z artterapii będą się odbywać w cudownej shali, zacienionej od słońca, ale otwartej na otaczającą ją dookoła naturę.

Baza noclegowa oferuje 3 opcje, zależnie od Twoich potrzeb i budżetu. Dokładny opis znajdziesz w sekcji organizacyjnej poniżej.

Wyżywienie

Doskonale wiemy, jak istotnym jest, aby w głębokim procesie skupić się wyłącznie na sobie, dlatego zadbamy o codzienne menu. Będziemy jeść zdrowo, kolorowo i korzystając ze świeżych produktów prosto z wyspy. Nasze uczty będą przepełnione smakami, zapachami i dadzą solidne fundamenty do odżywienia naszych ciał i pracy z umysłem.

Joga, medytacje i warsztaty z artterapii będą się odbywać w cudownej shali, zacienionej od słońca, ale otwartej na otaczającą ją dookoła naturę.

Baza noclegowa oferuje 3 opcje, zależnie od Twoich potrzeb i budżetu. Dokładny opis znajdziesz w sekcji organizacyjnej poniżej.

Kim jesteśmy?

Agata W. Szabłowska-Oganowska:
coach, mentor, nauczyciel Yin i Hatha joga, trener oddechu, doradca rozwoju osobistego, artystka.
https://mypositiveflow.eu/
https://www.instagram.com/p/CoUygNGgQad/ Joanna Stanisławczyk:
coach, mentor, nauczyciel Yin i Hatha joga, terapeuta psycho sensytywny.

Przyjaźnimy się ze sobą od blisko 10 lat i uwielbiamy to, co robimy. Praca z innymi kobietami przynosi nam wiele satysfakcji, cieszymy się na widok kolejnej osoby wkraczającej na ścieżkę rozwoju i fakt, że możemy takiej osobie w tym towarzyszyć. Wiedząc jakie zasoby ma ta niezwykła wyspa, postanowiłyśmy Cię na nią zaprosić. Do rozwoju osobistego podchodzimy holistycznie pracując zarówno z ciałem jak i z umysłem. Artterapia uzupełnia i łączy oba te obszary, dlatego stanowi ważną część naszego wyjazdu.

 

Joanna Stanisławczyk

Joanna Stanisławczyk : Life & Soul Coach®, mentorka, nauczycielka Yin i Hatha joga, terapeutka psycho-sensytywna, założycielka Sfera odCzucia. Kontaktuję ludzi z ich wnętrzem, by doświadczali spełnienia na każdym poziomie. Dbam o duchową sferę i sięgam do ich głębi. Dzięki metodzie Soul Coachingu® często wychodzimy z tzw. głowy, aby wejść głębiej, do tego do czego często nie mamy dostępu, tak aby nastąpiła wewnętrzna transformacja. Pracuje zarówno metodami coachingowymi jak i kreacyjnymi – jak sensoceramika, malarstwo, kolaż. Głęboko utożsamiam się z działaniem i zmianą przez kreację.

https://www.instagram.com/sfera_odczucia/

Agata W. Szabłowska Oganowska

Agata W. Szabłowska-Oganowskajoginka, artystka, life coach, certyfikowany manager well-being, trener rozwoju osobistego. Założycielka MY POSITIVE FLOW, gdzie prowadzi wyjazdowe warsztaty dla kobiet. W swojej pracy łączy arteterapię, jogę, medytację, wizualizację, coaching, oddech i zarządzanie energią. Kocha życie, wyznaje holistyczne podejście do człowieka i jego zdrowia. Prowadzi warsztaty, na których uczy, jak dbać o swój dobrostan. Nauczycielka jogi o specjalności Hatha, Vinyasa, Yin Jogi.

https://www.instagram.com/my_positive_flow/

CZĘŚĆ TURYSTYCZNA


Fuerteventura zachwyca malowniczymi plażami Corralejo, oferującymi krystalicznie czystą wodę i złocisty piasek, idealne do surfingu i relaksu. Jandía Peninsula oczaruje miłośników przyrody swoimi pustynnymi krajobrazami i zapierającymi dech w piersiach widokami na ocean, a także możliwością obserwacji dzikiej fauny. Historyczne miasteczko Betancuria, z jego urokliwą architekturą i wąskimi brukowanymi uliczkami, przenosi odwiedzających w czasie, oferując wgląd w bogatą historię wyspy.

Informacje organizacyjne:

Cena pobytu nie obejmuje kosztów lotu na Fuerteventurę i z powrotem. Jednak daty OD NOWA – NOWA TY zostały zaplanowane w taki sposób, aby pokrywały się z lotami Wizzair z Lotniska im. F. Chopina w Warszawie.

Początek pobytu: praktyka i obiadokolacja 8 kwietnia (poniedziałek)

Zakończenie pobytu: lunch i rytuał 15 kwietnia (poniedziałek)

CENA EARLYBIRD

799 euro 

rezerwacja miejsca do 1.04.2024

UWAGA! 

Gwarancją rezerwacji jest wpłata 

BEZZWROTNEGO** zadatku 1500 zł

CENA REGULARNA

899 euro 

rezerwacja miejsca Po 1.04.2024

UWAGA! 

Gwarancją rezerwacji jest wpłata 

BEZZWROTNEGO** zadatku 1500 zł

CENA Zawiera

CENA NIE ZAWIERA

Koszty pobytu zależnie od opcji noclegu:
Opcje cenowe:
Przytulne łóżeczko jednoosobowe tylko dla Ciebie 790 euro
Łóżko dla prawdziwej królowej (2-osobowe na atresoli) tylko dla Ciebie 890 euro
Łóżko dla dwóch osób (2-osobowe na antresoli) dla dwóch osób 690 euro/1os.

ZAPISY - REZERWACJA

Wyślij maila ze zgłoszeniem na adres: joanna@sferaodczucia.pl w tytule wpisując „OD NOWA – NOWA TY”

Gwarancją rezerwacji jest wpłata BEZZWROTNEGO** zadatku 1500 zł

**Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i konieczność rezerwacji noclegów zadatek jest bezzwrotny. Jeżeli z jakiejkolwiek przyczyny nie będziesz mogła wziąć udziału w już opłaconym wyjeździe, to pozostałą część kwoty będziesz mogła wykorzystać na jednym z naszych wyjazdów w 2024 roku. 

Tymczasem DOŁĄCZ DO NAS :