JOGA NAD BAŁTYKIEM: Wakacyjne utulenie...

22-25 Sierpień - Wyspa Sobieszewska

Wakacyjne Utulenie: Joga na Wyspie
Wakacyjne Utulenie: Joga na Wyspie
Wakacyjne Utulenie: Joga na Wyspie

Zapraszam Cię na inspirujący weekend warsztatów jogowych nad morzem, gdzie odkryjesz harmonię ciała, umysłu i ducha w pięknej, nadmorskiej scenerii. To wyjątkowa okazja do regeneracji, relaksu oraz zgłębienia swojej praktyki jogi w otoczeniu natury.

 Oferuję Ci przestrzeń do głębokiego odprężenia, harmonizacji i zrozumienia siebie. Letni weekend to doskonały moment na odświeżenie ciała, umysłu i duszy, zanurzenie się w ciszy i oddalenie się od zgiełku codzienności.

Program weekendu:

• Poranne i popołudniowe sesje jogi

• Medytacje i ćwiczenia oddechowe, które uspokoją umysł.

• Wieczorne sesje jogi nidra (odprężenie i reset całego ciała), medytacja w ruchu nad morzem

• Kreowanie swojej przyszłości

• Praca z afirmacją i marzeniami

• Spotkanie z wellbeingiem – jak kreować swój dobrostan na co dzień

Wyżywienie: obfite śniadania + dwudaniowe obiadokolacje, tak byś bez problemu mogła korzystać z otoczenia pomiędzy posiłkami. Na Wyspie Sobieszewskiej jest piękny szlak rowerowy, gdybyś chciała zabrać ze sobą rower i eksplorować okolice, lub 20 min i jesteś już na Starym Mieście w Gdańsku.

JOGA NAD BAŁTYKIEM: Wakacyjne utulenie...

Zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania w jodze. 

To doskonała okazja dla tych, którzy pragną odpocząć, zregenerować siły i odnaleźć wewnętrzny spokój. Dla tych kobiet, które szukają innego kobiecego grona, otwartości i przyjaźni.

Przyjedź i doświadcz magii jogi nad morzem! 

REZERWACJA MIEJSCA:
agata@mypositiveflow.eu 
+48 605 212 443 

Cena:
 do 30.05 – 1550 zł
 od 1.07 – 1650 zł

Zasady rezerwacji:
Gwarancją ceny jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 600 zł na konto w wyżej wymienionych terminach. Po potwierdzeniu dostępności miejsca – proszę o wiadomość prywatną lub maila agata@mypositiveflow.eu

Limit miejsc – decyduje kolejność wpłacenia zaliczek.

Jeżeli masz jakiekolwiek inne pytania – chętnie na nie odpowiem!

CZĘŚĆ WARSZTATOWA

Codzienna Joga, praca z oddechem,  spotkania w gronie kobiet i wspólne rozmowy, odkrywanie siebie podczas kreatywnych warsztatów rozwojowych oraz soul coachingu.


PROWADZĄCA:

Agata W. Szabłowska-Oganowska:

wykwalifikowana i doświadczona nauczycielka jogi, specjalizująca się w różnych stylach, takich jak hatha, vinyasa, yin czy aerial. 

Jest także certyfikowanym coachem, trenerką rozwoju osobistego oraz managerką wellbeing. Jej pasja do zdrowego stylu życia i sztuki sprawia, że prowadzi warsztaty z zaangażowaniem i kreatywnością. Agata stawia na holistyczne podejście do zdrowia i samopoczucia, łącząc elementy jogi z technikami rozwoju osobistego i wellness. 

Jej zajęcia charakteryzują się indywidualnym podejściem do uczestników, dostosowując praktykę do ich potrzeb i oczekiwań.

Jej artystyczna natura dodaje unikalnego wymiaru każdej sesji, wprowadzając kreatywność i inspirację do praktyki jogi. 

Agata dąży do tego, aby uczestnicy odnaleźli wewnętrzną harmonię, zwiększyli świadomość swojego ciała i umysłu, a także czerpali radość z życia zgodnie z naturą i sztuką jogi.

 

DOM NA WYSPIE VIKTORIA

Zaczynamy w czwartek o 17, kończymy w niedzielę po śniadaniu i porannej jodze. Warsztaty odbędą się w pięknym domu na Wyspie Sobieszowskiej nad morzem, zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży.  To spokojne miejsce, które pozwala na wyciszenie i relaks w otoczeniu przyrody. Pokoje 2 osobowe (oddzielne łóżka) z własną łazienką.

Na Wyspie Sobieszewskiej do plaży idzie się przez las. To przyjemność sama w sobie. Jest droga dzika i taka bardziej uczesana. Czas do ujrzenia morza to ok. 20 min

ul. Boguckiego 84
80-690 Gdańsk (Świbno)
Wyspa Sobieszewska

https://viktoriadomnawyspie.pl/

CENA Zawiera

CENA NIE ZAWIERA

Zapisy

agata@mypositiveflow.eu  +48 605 212 443 

Tymczasem DOŁĄCZ DO NAS :