“PODRÓŻ DO SIEBIE…” - THAILAND YOGA TRIP 2024

26.10-06.11.2024 6 dni zwiedzania + 6 dni warsztatów na wyspie

Zapraszamy Cię na niezapomnianą wyprawę do Tajlandii, gdzie połączymy odkrywanie piękna północnej Tajlandii z wzbogacającymi warsztatami jogi na malowniczej wyspie Koh Samed. To nie tylko podróż, to także okazja do pogłębienia swojej świadomości i rozwoju osobistego. Naszym celem jest nie tylko doświadczenie uroku tego fascynującego kraju, ale także odkrycie Twojego własnego potencjału i drogi do obfitości i dobrostanu.
W programie naszej wyprawy znajdziesz:

Eksploracja Północnej Tajlandii: Razem odkryjemy urocze zakątki tego regionu, zanurzając się w lokalnej kulturze i tradycjach.

Intensywne Warsztaty Hatha i Vinyasa Jogi: Poprowadzone przez nauczycieli jogi, zapewnią Ci harmonię ciała i umysłu. To idealna okazja, aby wzmocnić ciało i ducha.

Kreatywne Warsztaty Rozwojowe: Pomogą Ci rozwijać się i odkrywać nowe możliwości. Dzięki nim zgłębisz swoje pasje i cele życiowe.
Spotkanie z Life Coachingiem: Doświadczysz wsparcia i inspiracji, które pomogą Ci w osiągnięciu swoich marzeń i celów.

Bezpieczeństwo i Komfort: Na całej trasie będziesz miała wsparcie dwóch wykwalifikowanych nauczycieli jogi oraz doświadczonego polskojęzycznego przewodnika.

Dołącz do tej wyjątkowej podróży, gdzie odkryjesz nie tylko piękno Tajlandii, ale także swoje własne piękno i potencjał. To będzie czas dla Ciebie, aby praktykować uważność i pełnię życia codziennie. Poznaj nowych przyjaciół, przeżyj przygody i przede wszystkim, wzmocnij siebie.

Rozpocznij swoją drogę ku lepszemu „Ja” i zarezerwuj swoje miejsce już dziś na naszym wyjeździe do Tajlandii.
ZAPISZ SIĘ.

REZERWACJA MIEJSCA:
agata@mypositiveflow.eu 
+48 605 212 443 

CZĘŚĆ WARSZTATOWA

Agata W. Szabłowska-Oganowska:
coach, mentor, nauczyciel Yin i Hatha joga, trener oddechu, doradca rozwoju osobistego, artystka.
https://mypositiveflow.eu/
https://www.instagram.com/p/CoUygNGgQad/ Joanna Stanisławczyk:
coach, mentor, nauczyciel Yin i Hatha joga, terapeuta psycho sensytywny.

Codzienna Joga na plaży, praca z oddechem,  spotkania w gronie kobiet i wspólne rozmowy, odkrywanie siebie podczas kreatywnych warsztatów rozwojowych oraz soul coachingu, rozkoszowanie się smakami owoców i wspaniałej kuchni Tajskiej to zapowiedz tego co nas wspólnie czeka.


TRENERKI:

Agata W. Szabłowska-Oganowska:
coach, mentor, nauczyciel Yin, Hatha i Vinyasa joga, trener oddechu, doradca rozwoju osobistego, wellbeing manager, artystka.
https://mypositiveflow.eu/
https://www.instagram.com/p/CoUygNGgQad/

Joanna Stanisławczyk:
coach, mentor, nauczyciel Yin i Hatha joga, terapeuta psycho sensytywny.

https://www.instagram.com/sfera_odczucia/

CZĘŚĆ TURYSTYCZNA

TAJLANDIA

W Tajlandii nie tylko zwiedzisz niezwykłe miejsca i poznasz fascynującą kulturę, ale także zanurzysz się w codziennym życiu Tajów. To kraj uśmiechu, gdzie zrozumiesz, co to znaczy żyć w uważności, doceniając każdy moment życia.

Tajlandia to także raj na ziemi z 1450 wyspami, gdzie czekają na Ciebie piaszczyste plaże i wody o odcieniach zieleni i błękitu. Tu możesz odkrywać podwodny świat, znaleźć spokój i ukojenie, przywracając balans ciału i duchowi. To miejsce, które otwiera przed Tobą drzwi do nieustającego relaksu i kontemplacji natury.

Tajlandia to także raj na ziemi z 1450 wyspami, gdzie czekają na Ciebie piaszczyste plaże i wody o odcieniach zieleni i błękitu. Tu możesz odkrywać podwodny świat, znaleźć spokój i ukojenie, przywracając balans ciału i duchowi. To miejsce, które otwiera przed Tobą drzwi do nieustającego relaksu i kontemplacji natury.

 

Tajlandia to kraj, który zachwyci Cię swoją różnorodnością, kulturą i pięknem przyrody. To miejsce, które zapewni Ci niezapomniane wrażenia i pozwoli odkryć nowe horyzonty. Zanurz się w tym fascynującym kraju i zobacz, jak Tajlandia może zmienić Twoje życie.

Przylot do Bangkoku. Po powitaniu na lotnisku przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i czas wolny na odpoczynek. O godz. 18:00 wyjazd na kolację w restauracji „Riva Surya”. Po kolacji spacer po słynnych ulicach globtroterów Khao San i Soi Rambuttri. Czas wolny na drobne zakupy, na masaż, piwo w jednej z wielu restauracji lub spróbowanie ulicznych przysmaków: roti (naleśnik z bananami), pad Thai (makaron ryżowy smażony z krewetkami); lub koników polnych smażonych na głębokim oleju. Powrót do hotelu godz. 22:30 lub później we własnym zakresie (koszt taksówki do hotelu ok. 200 THB ~ 26 PLN).

Śniadanie. O godz. 08:00 początek zwiedzania Bangkoku. W programie: Świątynia Leżącego Buddy (znajduje się w niej największy w Bangkoku posąg Buddy o długości 46 m); Świątynia Szmaragdowego Buddy (najważniejsze sanktuarium religijne kraju); Pałac Królewski (historyczna siedziba królów Tajlandii) oraz wycieczka po kanałach Bangkoku w dzielnicy Thonburi (w czasie wycieczki można zobaczyć m.in. wiele malowniczych drewnianych domów zbudowanych na palach). Po południu powrót do hotelu; czas wolny na zakupy lub na relaks przy basenie.

Opcjonalnie, za dodatkową opłatą: kolacja na 78-m piętrze hotelu Baiyoke Sky połączona z wizytą na nocnym targu Patpong (płatne dodatkowo 50 USD/os)

Śniadanie. Przejazd do miejscowości Bang Pa-in. Znajduje się tu letnia rezydencji królów Tajlandii. Rezydencja powstała w połowie XVII w., ale obecny kształt przybrała w drugiej połowie XIX w., w okresie panowania królów Ramy IV i Ramy V. Wśród imponujących budowli zespołu pałacowego na szczególną uwagę zasługuje „Pałac Niebiańskiego Światła” (budowla w chińskim stylu zbudowana w 1889 r.); „Boska Siedziba Wolności Osobistej” (pawilon zbudowany na środku małego jeziora w typowym tajskim stylu) oraz 'Wieża Strażnika Mądrości” (wieża obserwacyjna wybudowana przez króla Ramę V). Przejazd do starożytnej stolicy Tajlandii – miejscowości Ayutthaya (stolica w latach 1351 – 1767). Zwiedzanie zabytków Ayutthayi. Miasto zostało doszczętnie zniszczone przez wojska birmańskie w 1767 roku, jednak do dzisiaj zachowały się tam ruiny dziesiątek wspaniałych świątyń, które są niemym świadectwem chlubnej przeszłości miasta. W połowie XVIII w. w Ayutthayi mieszkało ponad 200 tys. ludzi i w tym okresie było to jedno z najwspanialszych miast na świecie. Po południu przejazd do miejscowości Kanchanaburi, położonej ok. 30 km od granicy z Birmą. Czas wolny na zdjęcia na moście nad rzeką Kwai. Zakwaterowanie w hotelu nad brzegiem rzeki Kwai Yai. Nocleg.

Po śniadaniu przejazd do parku narodowego Erawan, gdzie podczas swobodnego trekkingu podziwiać będziemy piękną, tropikalną roślinności. Dla chętnych możliwość kąpieli w krystalicznie czystych wodach malowniczego wodospadu, zaliczanego do najpiękniejszych wodospadów Tajlandii. Wizyta w sanktuarium słoni. Te wspaniałe zwierzęta żyją tu w naturalnych warunkach, a odwiedzający mogą je nakarmić i obserwować z bliska. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) niezwykła atrakcja: wspólna kąpiel ze słoniami w rzece Kwai. Przejazd do Tam Krasae – można tu zobaczyć jaskinię z posągiem Buddy oraz malowniczy drewniany most, który stanowi część „drogi śmierci”. Późno po południu powrót do hotelu. 

Ok. godz. 06:30 wykwaterowanie z hotelu. Ok. godz. 07:00 wyjedziemy do miejscowości Damnoensaduak, w której znajduje się słynny pływający targ. O 09:30 wsiądziemy do łodzi, którymi dopłyniemy na ten egzotyczny rynek. Można tu kupić owoce tropikalne, pamiątki, lokalne wyroby, a nawet zupę gotowaną na łodzi.

Ok. godz. 11:15 wyjazd do miejscowości Rayong (ok. 250 km do przejechania). Po przyjeździe do Rayong zakwaterowanie w hotelu. Nocleg w Rayong.

Śniadanie. Przejazd do przystani Ban Phe. Przepłynięcie łodzią na wyspę Koh Samed. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na wypoczynek i warsztaty.

Śniadanie w hotelu. Dzień przeznaczony na wypoczynek i warsztaty

Śniadanie. Przeprawa do przystani Ban Phe, następnie transfer na lotnisko w Bangkoku. Rejestracja na rejs; pożegnanie i wylot. Koniec programu.

CENA EARLYBIRD

2222 usd (dolar amerykański)

rezerwacja miejsca do 01.05.2024

UWAGA! 

Warunek rezerwacji miejsca to wpłata: 

500 usd

CENA REGULARNA

2350 usd (dolar amerykański)

rezerwacja miejsca Po 1.05.2024

UWAGA! 

Warunek rezerwacji miejsca to wpłata: 

500 usd

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd, otrzymasz pełne informacje dotyczące wpłaty zaliczki, regulaminu wyjazdu oraz zaproszenie na spotkanie online uczestników wyprawy.

Koszty mogą nieco się zmieniać z uwagi na zmienność kursów walutowych. Jednak nie martw się, dokładne kwoty do zapłaty oraz dane do przelewu otrzymasz od nas mailowo zaraz po złożeniu zapisu. Wpłata zaliczki jest zwrotna w przypadku gdy wyjazd się nie odbędzie ze względu działanie czynników wyższych niezależnych od organizatorów lub gdy nie uzbiera się grupa 12 uczestniczek.

CENA Zawiera

CENA NIE ZAWIERA

Zasady

Zapisy

agata@mypositiveflow.eu  +48 605 212 443 

Zakwaterowanie w Hotelach

26 / 28.10.24

Century Park Hotel w Bangkok (4*)

28 / 30.10.24

Mida Resort w Kanchanaburi (4*)

30 / 31.10.24

Kantary Bay Hotel w Rayongu (4*)

31.10 / 06.11.24

Sai Kaew Beach Resort (4*) na w. Koh Samed

Wyspa koh samed

Sai Kaew Beach Resort (4*) na w. Koh Samed

Zapisy

agata@mypositiveflow.eu  +48 605 212 443 

Prześlij do nas Swoje wypełniony formularz w celu rezerwacji miejsca.


Podróż do siebie

Tymczasem DOŁĄCZ DO NAS :